Проконсультуємо:

пн–пт 9:00–17:00

  • +38 067-55-4444-1
  • +38 067-55-4444-2
  • +38 067-55-4444-3
advantages-01

Вони чудові

Настільки чудові, що нам самим приємно їх робити і встановлювати. Красиві та якісні, гідні громадського або приватного транспорту в будь-якому європейському місті. Ми любимо свою справу і робимо її на совість. Тому наші сидіння прослужать довго; значно довше, ніж ви розраховували; а значить, ви заробите більше.

advantages-01

Повний комплекс послуг

Компанія «Астра Бразерс» розпочала свою діяльність у далекому 1998-му з перетяжки сидінь. Коли ми на цій справі з’їли собаку, стали поступово розширювати сфери діяльності, і тепер можемо повністю видозмінити будь-який салон: виготовити, відремонтувати або модернізувати сидіння, обшити і перетягнути салон, поліпшити шумо-, вібро- і звукоізоляцію, встановити додаткові аксесуари та обладнання. Після здачі замовлення ми вас не покинемо – ви завжди можете розраховувати на гарантійне та післягарантійне обслуговування. Це зручно, економить ваш час, гроші та нерви.

Наше виробництво оснащене всім необхідним для створення надійних сидінь:

  • сучасна заливальна машина високого тиску для виготовлення формованого пінополіуретану;
  • трубозгинальні верстати останнього покоління для виготовлення безстикових каркасів із високою точністю заданих параметрів;
  • високоточні координатні та фрезерні верстати;
  • цех пошиття з досвідченими майстрами, які вміють працювати з будь-якими матеріалами для обшивки й перетяжки сидінь – шкіра, замша, алькантара, флок, велюр, текстиль;
  • цех складання й монтажу, в якому працюють тільки досвідчені та сумлінні майстри.

Директор підприємства особисто перевіряє кожне ексклюзивне сидіння і щонайменше три вироби з кожної партії сидінь масового випуску.

advantages-01

Не економимо на якості

Ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані матеріали для виготовлення наших сидінь. Звичайно, можна взяти «китайський» дерматин і комплектуючі, і таким чином знизити витрати. Тільки при цьому постраждає не лише зовнішній вигляд, але й довговічність. Нам це не підходить, з такого цукерку не зліпиш.

У виробництві сидінь є багато технологічних нюансів, які неозброєним поглядом не помітні. Наприклад, для каркаса більшість виробників беруть круглу трубу – вона і коштує дешевше, і працювати з нею простіше. А ми в «Астра-Бразерс» зазвичай використовуємо квадратну, бо так правильно, тоді виріб міцніший. Інший приклад – ми підклеюємо оббивку крісла поролоном. Звичайно, це додаткові витрати матеріалів і часу. Зате результат тішитиме око довше.

Уся продукція «Астра-Бразерс» випробувана на міцність, відповідає ДСТУ і має сертифікати відповідності, видані лабораторією «ДержавтотрансНДІпроект».

advantages-01

Власне конструкторське бюро

По-перше, це означає можливість виготовити будь-яке сидіння за вашим замовленням. Навіть якщо ви хочете отримати точну копію сидіння з культового Rolls-Royce Silver Ghost 1926-го року.

По-друге, ми розробляємо сидіння для наших доріг. Підвищеної міцності, надійності, ергономічні та комфортні для пасажирів – заради останнього ми вивчаємо дослідження Інституту травматології та ортопедії, досвід світових виробників та побажання замовників.

Ми отримали 6 патентів на свої розробки і вперше в Україні самостійно розробили технічні умови ТУ У 36.1-32081316-001-2002.

Updating ..
Ваш кошик порожній.