Проконсультуємо:

пн–пт 9:00–17:00

  • +38 067-55-4444-1
  • +38 067-55-4444-2
  • +38 067-55-4444-3

Про нас

Комфорт, надійність і якість є критеріями, яким уже багато років відповідає підприємство «Астра-Бразерс». Ми займаємо лідерські позиції на ринку пасажирських сидінь України.

Ми виготовляємо пасажирські сидіння для комерційного та громадського транспорту: автобусів, мікроавтобусів, маршрутних таксі, трамваїв, тролейбусів, спецтранспорту, залізничних поїздів та водного транспорту.

Ми пропонуємо товари таких категорій: сидіння для автобусів, мінівенів, спецтранспорту, шкільних автобусів, медичне крісло, сидіння для сільгосптехніки.

Також ми надаємо такі послуги: ремонт і перетяжка сидінь, індивідуальне проектування, модернізація і тюнинг сидінь, виготовлення за техзавданням.

Своєчасна модернізація та постійне оновлення модельного ряду дозволяє нам відповідати сучасним технологіям і тенденціям світового ринку. Наші запатентовані пасажирські сидіння – це власні ексклюзивні розробки.

Ергономічний дизайн сидіння, що включає в себе оптимально підібрані розміри й анатомічну форму, підвищує комфорт під час коротких і довгострокових поїздок. Конструкція пасажирських сидінь відповідає всім критеріям, виведеним на основі досліджень Інституту травматології та ортопедії.

Ми допоможемо вам вибрати і купити як регульовані, так і нерегульовані сидіння з оптимальними габаритами і об’ємом, що дозволяють максимально збільшити корисну площу салону в транспорті. Для захисту сидіння є можливість виготовлення антивандальної кришки з ABS пластику, що захистить поверхню від випадкових або навмисних пошкоджень і на тривалий час збереже їхню цілісність.

Кожне пасажирське сидіння підприємства «Астра-Бразерс» є сертифікованим і відповідає вимогам і ДСТУ з експлуатації та установки в транспортних засобах. Усі наші крісла мають сертифікати відповідності, видані сертифікованою лабораторією ДержавтотрансНДІпроект (м. Київ) про проходження випробування на міцність.

На території України підприємством «Астра-Бразерс» були вперше розроблені технічні умови ТУ У 36.1-32081316-001-2002. Встановлюючи пасажирське сидіння нашого виробництва, більше не турбуйтеся про безпеку і комфорт для ваших пасажирів.

Наша головна мета – задоволення потреб і запитів замовника методом підбору високоякісних матеріалів та добросовісного виконання замовлень. Один з головних плюсів співпраці з підприємством «Астра-Бразерс» – це наша націленість на клієнта.

Також великий плюс роботи з нами – це мінімізація накладних витрат за рахунок розміщення всього виробничого циклу (від стадії розробки до готової продукції) на нашому підприємстві, тож ціна вас порадує.

«Астра-Бразерс» – гарант безпеки пасажирів, швидкого виконання замовлень і високої якості використовуваних матеріалів.

Cертифiкати

about-3

about-2

about-1

Updating ..
Ваш кошик порожній.